סאפ - פאדל בורד

הסאפ או בשמו השני הפאדל-בורד, מזמן כבר לא רק אטרקצייה או אופנה. הסאפ הוא "מכון כושר ימי", המשלב ספורט אירובי עם השקט של הים והגלים. הכלי הינו גלשן עם משוט המשמש לחתירה למרחקים או גלישה על הגלים. הייחודיות בסאפ שהוא גדול ורחב וכל אחד ואחת יכולים להצליח לחתור בקלות ללא שום יכולות/כישורים מיוחדים.

את החתירה אנו מבצעים בעמידה ובכך מפעילים בו זמנית מכלול של שרירים כגון:

רגליים, ישבן, גב, כתפיים, ידיים והחשובים שבהם שירי הבטן ושרירי הליבה שלנו המחזיקים את כל גופינו.

החתירה בסאפ משפרת את היציבות ושיווי המשקל.

קורס חתירה על סאפ - פאדל בורד

קורס הסאפ כולל שלושה שיעורים פרטיים למשך שעה.
מהלך הקורס נלמד:

טכניקת חתירה נכונה, ניצול מקסימלי של השרירים לחתירה למרחקים תוך שמירה על האנרגיה, הכרת הים, סחף, רוח וגלים ובטיחות במים.

בימים בהם מתקיים השיעור ניתן לקחת סאפ מהמועדון ולהתאמן ללא עלות. את הקורס ניתן לבצע לבד או עם חברים. השיעורים מתקיימים בכל ימות השבוע ולפי בחירת התלמיד, בין השעות 7:00 ועד השקיעה.

קורס גלישה על סאפ - פאדל בורד

אנו מזמינים את אוהבי האקסטרים לתפוס גלים עם הסאפ ממש כמו גלשן גלים. גודלו של הסאפ והשילוב עם המשוט מקל על הגלישה ותוך זמן קצר ניתן לגלוש על הגלים ולגלות עולם חדש. גודלו של הסאפ מאפשר לנו להינות גם מגלים קטנים שגולשי הגלים אינם יכולים לגלוש.

הדרך האולטימטיבית ללמוד גלישה בסאפ היא להתחיל לגלוש עם גלשן גדול בגלים קטנים ולאט לאט לגלוש על גלים גדולים עם גלשנים קטנים יותר.

הקורס בן שלושה שיעורים פרטיים למשך שעה שבמהלכם נלמד על עולם הגלים, כיצד הם נשברים והיכן לתפוס אותם.

במהלך הקורס נעבוד על יציבות ושיווי משקל על הסאפ ונלמד את טכניקת הגלישה עם הסאפ (היכן לעמוד על הגלשן והעברות משקל הגוף). בגלים חשובה העבודה עם המשוט מכיוון שהוא גם מייצר מהירות וגם משמש כציר סיבוב, הכי חשוב הוא עוזר ליציבות בזמן הגלישה. טכניקת העבודה עם המשוט בגלישה עם סאפ היא חשובה ביותר ולרוב אנשים המנסים לגלוש מבלי ללמוד טכניקה זו מתקשים בגלישה וקצב התקדמותם איטי מאוד.

כל המשתתף בקורס גלישה סאפ, יהנה משימוש חינם בגלשני המועדון ויוכל להתאמן בימים בהם לוקח שיעור.

052-4836415

חזור